pranie

Filtry
Done

Naturalne środki do prania

Ekologiczne środki do prania ubrań zdecydowanie zatroszczą się o czystość i świeżość Twoich ubrań.

Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa na wszelkie detergenty m.in proszek do prania czy płyn do płukania, pojawiają się na niej przesuszone zmiany czy zaczerwienienia, koniecznie zmień środki piorące. Podziękuje Ci za to Twoja skóra, tkanina i wyjdzie Ci to na zdrowie. Nie musisz sięgać po silne, chemiczne proszki czy płyny do prania. Mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie, naturalne środki czystości m.in probiotyczny ekologiczny BioKlean Wash. Jeśli masz delikatną skórę, atopowe zapalenie skóry czy malutkie dziecko w domu, zachęcamy do przetestowania naszych biologicznych produktów do prania i sprzątania. W składzie probiotycznych koncentratów znajdziesz, żywe kultury bakterii, olejek eteryczny, wyciągi soków owocowych i zioła. Dostępny w naszym sklepie Probiolife, ekologiczny płyn do prania jest w 100 % naturalny. Nasze mikroorganiczne produkty piorące są bezpieczne dla skóry i bardzo wydajne. Litrowa butelka z dodatkami ekstraktu z mydlnicy i komosy pięknie, delikatnie pachnie i bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzeniami. BioKlean Wash starczy na około 22 prania. Jeśli używasz delikatnych środków piorących tylko do odświeżania ubrań, nasz probiotyczny płyn starczy Ci na 32 prania.

Co wyróżnia BioKlean Wash? Proponowany przez nas bio płyn do prania ubrań, zawiera biologiczne enzymy mikroflory, dodatki ekstraktów roślinnych z mydlnicy i komosy. Dzięki nim płyn się pieni i ma właściwości organicznego wybielacza. W składzie znajdują się także tenzydy cukrowe, inaczej środki powierzchniowo czynne, które obniżają napięcie powierzchniowe wody i właśnie dzięki nim płyn skutecznie działa niezależnie od twardości wody czy temperatury prania.

Pewnie tak ja i ja, masz zawsze kilka ubrań, które niestety są tak mocno zabrudzone, że eko płyny czasami nie dają rady. Zabrudzone ubranko niemowlaka, to kolejne wyzwanie. Jeśli to jasne ubrania, warto się wspierać sodą oczyszczoną. To rewelacyjny wybielacz. Wystarczy wymoczyć mocno zabrudzone ubrania w roztworze sody i wody, a następnie po około godzinie wrzucić do pralki i wyprać z użyciem biologicznego proszku lub płynu.

Naturalny skład płynu do prania BioKlean Wash pozwala na jego zastosowanie zarówno dla noworodków, dzieci oraz dorosłych. Formuły naturalnych produktów probiotycznych do prania i mycia są delikatne i 100% naturalne. Jeśli Twoja skóra ma tendencję do zmian atopowych, koniecznie spróbuj zamienić dotychczasowe środki do prania na BioKlean Wash. Bardzo wielu naszych stałych i zaprzyjaźnionych z nami klientów, wykorzystuje do prania mikroorganiczne mydła dostępne w zakładce z kosmetykami. Nie są one używane jako zamiennik dla proszków czy płynów lecz przeznaczone do prania ręcznego, np. delikatnej bielizny. Wszystkie wyroby zawierają przyjemne nuty olejków eterycznych. Po rozcieńczeniu zapach jest zdecydowanie delikatniejszy. Mimo to, uznajemy że sprzątanie naturalnymi preparatami to zapachowy raj. W powietrzu unosi się zapach lawendy, sosny lub cytryny. Jeśli po rozcieńczeniu jest on dla Ciebie zbyt słaby, zachęcamy do dodania kilku kropli ulubionego olejku. Wówczas spotęgujesz dany zapach, co ważne taki, który nie szkodzi Twojemu zdrowiu. Wybieraj świadomie. Pamiętaj, nasze naturalne produkty do prania to alternatywa dla syntetycznych płynów i proszków piorących. Postaw na ekologiczne pranie.