odświeżanie powietrza

Filtry
Done

Naturalne środki do odświeżania powietrza – mikroorganiczne – probiotyczne

Naturalne odświeżanie powietrza

Mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję, na naturalne odświeżanie powietrza w przestrzeni domowej. Domowy, naturalny odświeżacz powietrza w formie mgiełki. Proponowane przez nas, dwa naturalne odświeżacze powietrza z probiotyczną formułą, o zapachu lawendy i cytryny przeznaczone są do opryskiwania powietrza w kuchni, łazience, sypialni, a także do odświeżania przestrzeni domowych zwierzaków (np. klatka królika czy legowisko psa).

Dostępne na rynku produkty do odświeżania powietrza zawierają wiele substancji chemicznych, szkodliwych dla naszego układu oddechowego i skóry. Chcąc odświeżyć domowe przestrzenie i otoczenie, proponujemy łatwe do przygotowania i przyjazne dla środowiska mikroorganiczne produkty. Naturalne odświeżenie powietrza w pokoju czy sypialni może być wykonane np. przy użyciu naturalnych olejków eterycznych połączonych z wodą. Taki zapachowy preparat w formie mgiełki, zdecydowanie wprowadzi piękny zapach w mieszkaniu. Ale my mamy dla Ciebie propozycję nieco bogatszą! Dostępne w ofercie sklepu Probiolife – mgiełki probiotyczne do odświeżania powietrza, zawierają m.in naturalne olejki o zapachu trawy cytrynowej i lawendy, a co więcej, żywe kultury bakterii (probiotyczne mikroorganizmy) dbające o mikroflorę całego otoczenia domowego.

Co dają nam szczepy probiotycznych bakterii, rozpylane w powietrzu?

Przede wszystkim ograniczają występowanie patogennych bakterii np. alergenów, wpływają hamująco na rozwój pleśni, neutralizują nieprzyjemne zapachy (rewelacyjnie sprawdzają się do codziennego stosowania w toalecie, kuchni, przy koszu z odpadami bio oraz szczególnie mgiełka lawendowa polecana do stosowania w sypialni – oprysk na pościel, przed snem). Pamiętaj, że jeśli posiadasz w swojej domowej szafce BioKlean Soft lub Probio Cleaner, możesz również przygotować podobną mgiełkę, łącząc podane probiotyczne środki czyszczące z niechlorowaną wodą. Tak przygotowany spray zapachowy najlepiej wykorzystać w ciągu 3 dni. Do jego rozpylania wykorzystaj butelki z atomizerem.

Chcesz uzyskać piękny zapach w domu, bez użycia sztucznych odświeżaczy powietrza?

Nasza propozycja nr 1 – zamgławianie pokoi. Jeśli masz w domu dyfuzor zapachowy do nawilżania i odświeżania powietrza to wlej do niego kilka kropel olejku eterycznego i kilka kropel BioKlean Softu lub ProBio Cleanera. Włączając dyfuzor, wypełniony wodą z naturalnym preparatem mikrobiologcznym, rozpylisz w powietrzu probiotyczną mgiełkę. W Twojej sypialni stworzy się pożyteczny mikroklimat, bezpieczny dla dzieci, roślin i zwierząt. Dodatek lawendowy (np. olejek zapachowy) ułatwi zasypianie. Taki domowy odświeżacz DIY ograniczający brzydkie zapachy w powietrzu, powinien się znaleźć u każdego z nas. Nasze kompozycje zapachowe do domu, Probiotyczne mgiełki do odświeżania powietrza pokochasz od pierwszego psiknięcia.

A jak sobie radzisz z nieprzyjemnymi zapachami w lodówce?

To chyba zmora większości z nas i to nadal odświeżanie powietrza, tyle że lodówkowego. Nie mamy zbyt wiele czasu, na sprzątanie lodówki każdego dnia. Co więcej, często zostawiamy w niej żywność, która szczerze mówiąc już nie nadaje się do jedzenia. W ruch wchodzi czasami patyczek (mowa o odtykaniu wiecznie zatkanego odpływu dla wody). Potrzebujemy czegoś prostego i wydajnego. Zatem jakie naturalne środki do czyszczenia lodówki znasz? Przecież to właśnie produkty spożywcze z lodówki, trafiają w prost do naszego brzucha. Chemiczne środki czyszczące odpadają! Cały zespół Probiolife, bazując na przekonaniu siły natury, proponuje probiotyczne produkty tj. koncentrat, płyn czy spray. Do mycia lodówki zdecydowanie probiotyczny płyn do naczyń i BioKlean Soft. Oprysk roztworzem BioKlean Soft + woda niechlorowana ograniczy występowanie nieprzyjemnych zapachów i dobrze wyczyści każdy zakamarek. Dodatkowo usunie wszelkie naloty pleśni i zabezpieczy lodówkę przed jej powstawaniem. Chcesz mieć świeży i piękny zapach na dłużej? Wykorzystaj do tego królową kuchni – sodę! Nasyp 3 łyżeczki sody oczyszczonej na mały talerzyk i włóż do wyczyszczonej wcześniej lodówki. Proste i naturalne tricki mogą być Twoją metodą wspierania ochrony środowiska i dbania o własne zdrowie.