naturalne środki czystości

Filtry
Done

Mikroorganiczne środki czystości

Czysty, pachnący dom w stylu eko, to marzenie każdego z nas. Jak zatem zacząć ekologiczne sprzątanie? Najprościej zacząć od przygotowania 2–3 produktów skomponowanych z dostępnych w naszym sklepie koncentratów do sprzątania Probiotics, sody oczyszczonej i octu. W mojej kuchni zawsze mam przygotowany spray do przemywania wszystkiego (blaty, kuchenka, zlewozmywak, parapety, stolik jadalny, ubikacja), pasta do ciężkich zabrudzeń i klasyczny, gotowy do rozcieńczania w niechlorowanej wodzie koncentrat BioKlean Soft lub ProBio Cleaner.

Mikroorganiczne środki czystości – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak zatem sprzątać dom bez detergentów? Jakie środki czystości wybrać? I gdzie te ekologiczne produkty kupić? Zanim dokładniej o tym opowiem, napisz do nas maila pt. “Twój probiotyczny dom” a otrzymasz PDF z naszymi recepturami na pełne pożytecznej flory bakteryjnej, ekologiczne środki czyszczące.

A teraz wracam do odpowiedzi na pytanie! Postaw na naturalne środki czystościmikroorganiczne środki czystości, czyli te powstające w procesie fermentacji, z dodatkami ziół i olejków eterycznych. Środki czystości bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin. Z naszymi kilkoma mikroorganicznymi, naturalnymi produktami przeznaczonymi do sprzątania domu, zadbasz o lśniące podłogi, blaty, czyste pomieszczenia kuchenne i toaletowe oraz przyczynisz się do wspierania mikroflory domowego otoczenia. W naszej ofercie, znajdziesz głównie koncentraty czyszczące. Mając 2–3 probiotyczne wyroby czyszczące tj. wspomniany wcześniej BioKlean Soft lub ProBio Cleaner a nawet mydło mikroorganiczne, możesz przygotować: eko płyn do mycia naczyń, mgiełkę odświeżającą powietrze czy mikroorganiczny spray do czyszczenia kuchni i łazienki. Mamy dla Ciebie wiele innych pomocników tj. mikroorganiczny płyn do mycia naczyń czy probiotyczny płyn do mycia naczyń. Zastępując detergenty, mikroorganicznymi koncentratami do sprzątania ograniczysz alergie, polepszysz jakość powietrza w domu i zadbasz o mikrobiom swojej skóry. W odróżnieniu od detergentów, które podrażniają i wysuszają skórę i błony śluzowe, nasze biologiczne wyroby czyszczące dbają o odpowiednie pH skóry, nie wywołują podrażnień a dodatkowo mogą wygładzać skórę dłoni. Szczególnie polecane dla osób o wrażliwej skórze dłoni i skłonnościach do zaczerwienień i suchości po myciu naczyń czy podłogi. Pamiętaj, że Twój dom nie musi być sterylny. Wprowadzając do środowiska domowego probiotyczne mikroorganizmy, ograniczasz występowanie patogenów. W przyrodzie liczy się równowaga. Nie stosuj preparatów bójczych, bo dzięki nim środowisko staje się sterylne i możliwe do zasiedlenia przez patogenne bakterie. Dom to nie tylko stos rzeczy do sprzątania ale w tym rozdziale właśnie o tym mowa, więc zerknij na poniższe pytanie. Masz kwiaty i zwierzęta? Świetnie. Nasz sklep internetowy Probiolife proponuje naturalne produkty do biohigienizacji legowisk domowych zwierzaków i pielęgnacji roślin doniczkowych. Zawierają one pożyteczne mikroorganizmy, pomocne przy likwidacji procesów gnilnych, np. na powierzchni ziemi doniczkowej, czy bakteryjnych (pozostałości organiczne na legowiskach czy innych miejscach, w których przebywa Twój pupil). Wszystkie probiotyczne produkty do sprzątania, które oferujemy są używane przez cały nasz zespół. Dzięki praktycznej jak i naukowej wiedzy, którą posiadamy, o skuteczności działania probiotycznych preparatów i sile mikrobiomu człowieka czy otoczenia, pomożemy dobrać wyroby pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb. Chętnie doradzimy i opowiemy więcej o probiotycznych produktach do sprzątania.