mycie naczyń

Filtry
Done

Naturalne środki do mycia naczyń

Połączenie kompozycji probiotycznych mikroorganizmów, fermentowanych ziół (mięty i sosny) i aloesu, zamknięte w estetycznym opakowaniu z wygodnym dozownikiem to nasz naturalny numer 1 w zmywaniu naczyń. Podobnie jak ja, pewnie też szukasz płynu do naczyń, który nie podrażnia skóry dłoni, nie powoduje alergii i jest w 100 % naturalny. Klasyczne środki do mycia naczyń, niestety często powodują podrażnienia skóry, które objawiają się zaczerwienieniem i przesuszeniem (zwykle w okolicach między palcami). Używając mikroorganicznych, ekologicznych środków do sprzątania nie jesteś narażony/a na tego typu problemy. Zatem jak ekologicznie myć naczynia? Czy na rynku dostępne są gotowe, naturalne płyny do mycia naczyń? A może taki bio płyn do naczyń możemy przygotować sami? Otóż, możesz kupić gotowy, naturalny płyn do naczyń, jednym z nich jest Probiotyczny koncentrat do mycia naczyń, o pojemności 500 ml. W bardzo prosty sposób wykorzystasz go, nakładając na gąbkę lub przy jego pomocy stworzysz rozcieńczony, delikatniejszy produkt czyszczący.

Proponowany przez nas probiotyczny płyn jest bardzo wydajny i idealnie umyje wszystkie, nawet mocno zabrudzone naczynia. Jak większość z oferowanych przez nasz sklep Probiolife środków czyszczących i ten probiotyczny płyn do mycia naczyń możesz wykorzystać na kilka sposobów. Płyn stosowany w formie koncentratu (bez rozcieńczenia z wodą), nakładany na gąbkę i zaczynamy zmywanie. Idealnie wyczyści ciężkie zabrudzenia na naczyniach i blacie kuchennym. Koncentrat rozcieńczony w wodzie i przelany do wygodnego pojemnika z pompką posłuży na dłużej i wykorzystasz go do codziennego mycia delikatnie zabrudzonych naczyń. Nasz ostatni tric na ciekawe wykorzystanie naturalnego mikroorganicznego płytu do naczyń to przygotowanie ekologicznego sprayu do czyszczenia blatów, stołów, kuchenki czy zaschniętych plam (probiotyczny płyn + woda + olejki eteryczne).

Dostępny w naszym sklepie płyn jak i wszystkie inne mikroorganiczne środki czystości, idealnie wpisują się w ekologiczny styl życia. Plastikowe opakowania, które zostają po wykorzystaniu produktów możesz wykorzystać ponownie. W moim domu, opakowania z pompkami używam wielokrotnie, do przygotowywania gotowych czyścików, które często wręczam później w prezencie dla swoich przyjaciół . Pamiętaj, że wyroby probiotyczne możesz łączyć z innymi naturalnymi produktami do sprzątania. Lecz nie ze wszystkimi. Dobrym przykładem jest soda i ocet, który zapewne gości na półce z Twoimi przyborami do sprzątania. Mikroorganizmy, nie przepadają za substancjami, które wykazują względem nich mocne działanie bójcze. Produktów probiotycznych nie łącz zatem z octem i sodom a do ich rozcieńczania używaj wody niechlorowanej (wody odstanej przez noc). Jako miłośnik kwiatów domowych, mam przygotowanych zawsze kilka szt butelek (btw po probiotykach) wypełnionych wodą z kranu. Odkręcone butelki stoją zwykle przez noc i chlor wyparowuje. Taka odstana przez noc woda jest gotowa zarówno do podlewania kwiatów jak i do przygotowywania wyrobów do sprzątania.

Zachęcamy do przetestowania i gwarantujemy, że chętnie pozostawisz ten i wiele innych produktów probiotycznych w swoim domu.

Napisz do nas maila i otrzymaj w prezencie PDF- Probiotycznie czysty dom. To pomocny mini poradnik, z którego dowiesz się jak przygotować proste, probiotyczne kompozycje do sprzątania domu. Poznasz mikroorganiczne mydła, koncentraty do sprzątania i prania.