Druga konferencja z cyklu “Zdrowie w Zasięgu Ręki”
0

Szanowni Państwo,

pierwsze Wrocławskie Spotkanie z cyklu – Zdrowie w Zasięgu Ręki już za nami ! W dniu 21 października br. (sobota) spotykamy się ponownie 🙂

Chcielibyśmy zatem serdecznie zachęcić do zapoznania się z poniższymi informacjami dotyczącymi październikowej Konferencji.

W trakcie Konferencji odbędzie się losowanie nagród, organizatorzy przewidzieli liczne niespodzianki dla uczestników, co potwierdzić mogą goście z pierwszej edycji 🙂

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa jak najszybciej nie później jednak niż do 18-go października.

 

DATA:   21.10.2017 (sobota)
MIEJSCE:   Scena Kamienica, ul. Lelewela 15, 53-505 Wrocław
Opłata:   20 zł płatne na miejscu
Potwierdzenie:   e-mail konferencja@probiolife.pl lub SMS +48 693 073 666

Program

09:30-10:00 Rejestracja uczestników
10:00-10:10 Powitanie, słowo wstępne
10:15-11:10 „Jelita – drugi mózg”, Beata Miłkowska (Wrocław)
11:10-12:35 „Światło, Życie, Dieta, Rak” oczami fizyka, dr Marek Roland (Kanada)
12:35-12:45 Pytania, odpowiedzi. Rozdanie nagród
12:45-13:15 Przerwa kawowa
13:15-14:00 „Dom w zgodzie z naturą – mikrobiologiczne wyroby jako alternatywa dla
ogólnodostępnej chemii gospodarczej” Marcelina Morelowska (Wrocław)
14:00-15:20 „Cała prawda o boreliozie”, dr Józef Krop (Kanada)
15:20-15:30 Pytania, odpowiedzi. Rozdanie nagród
15:30-16:00 Rozmowy kuluarowe, poczęstunek

WYKŁADOWCY

Beata Miłkowska: terapeuta, założycielka Centrum Medycyny Komplementarnej i Przyczynowej w oparciu o zasady szkoły BnR we Wrocławiu. Prowadzi szereg wykładów na temat zdrowego trybu życia, przyczyn chorób cywilizacyjnych, wpływu pożywienia na organizm i zatoksycznienia środowiska. W swojej terapii podchodzi do pacjenta holistycznie, łącząc wiedzę z zakresu medycyny chińskiej, komórkowej i informacyjnej.

Marek Roland: dr fizyki, od 1980 roku mieszka w Kanadzie. Przełomowa publikacja w karierze „Życie na Ziemi – przepływ Energii i Entropii” miała miejsce w roku 1992. Wynaleziona i opracowana przez doktora Dieta Niskiej Entropii, poprawia zdrowie, wygląd, wagę ciała, wytrzymałość, odporność i może spowolnić proces starzenia o 40% oraz zapobiec i odwrócić wiele chorób. Metoda jest stosowana na stałe w Klinice Medycyny Holistycznej VERDE. Doktor Roland współpracuje z czołowymi naukowcami, lekarzami i terapeutami na świecie.

Marcelina Morelowsk: z wykształcenia magister agronom, entomolog oraz manager zarządzania i marketingu. Obecnie doktorantka Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach. Autorka prac i artykułów poświęconych naturalnym metodom uprawiania gleby. Jednak na co dzień Marcelina to przede wszystkim manager w firmie Probiolife i zarazem osoba zakochana w możliwościach, które dają nam probiotyki, produkty ekologiczne i naturalne. Jej życiowe motto i misja to “dom bez chemii”, w którym dominuje zdrowa kuchnia i kosmetyki, które powstają tylko z naturalnych składników.

Józef Krop: lekarz pediatra, absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Zamieszkały w Kanadzie od 1972 roku. Związany od 30 lat z medycyną ekologiczną. Przez ostatnie lata zajmowała go prewencja chorób przewlekłych, uwarunkowanych środowiskiem i nieprawidłowym odżywianiem. Ostatnie 12 lat pracował nad powstrzymywania plagi Boleriozy. Jego doświadczenia i sukcesy w przywracaniu zdrowia przyciągnęły do jego praktyki pacjentów z całej Kanady. W grudniu 2017 ukaże się w sprzedaży drugie wydanie Jego książki „Ratujmy się”.

0

TOP

X