Dlaczego Antonii Pieprzyk wybrał nasze wyroby?
0

Pana Antoniego poznałam kilka lat temu w Licheniu na Konferencji . Chyba na wszystkich uczestnikach zrobił wrażenie, bo tuż przed rozpoczęciem wykładów wylądował helikopter , z którego wysiadł Pan Pieprzyk i śpiesznym krokiem „ pognał” do sali konferencyjnej.

Potem miałam wielokrotnie przyjemność rozmawiać z nim i gościć go na swoich konferencjach w Opolu i we Wrocławiu.

Kiedy spytałam się będąc Jego gościem w Rawiczu, dlaczego zainteresował się mikroorganizmami, odpowiedział; „ w związku z tym, że jestem coraz starszy, już najwyższy czas zrobić coś dla następnych pokoleń , zrobić coś dla matki ziemi … „.

Pan Antoni prowadzi rodzinne gospodarstwo wielohektarowe; kilka tysięcy upraw zbożowych,warzywa i owoce na 800 hektarach oraz 4 tysiące sztuk bydła. Obecnie wszędzie w każdej z tych dziedzin towarzyszami są pożyteczne mikroorganizmy, Probio Emy.

Czy to się opłaca ?

Tak, Pan Antonii po kilku latach doświadczeń, prób, ciężkich wyborów jest
przekonany, że mikroorganizmy są opłacalne.

Mają dobroczynny wpływ na jakość i zdrowotność gleby, na przywracanie zdrowotności roślinom, zwierzętom i środowisku. Co więcej gospodarz jest
świadomy, że ograniczając w gospodarstwie środki chemiczne i zastępując je naturalnymi , przyczynia się do bezpieczeństwa i zdrowia również swoich pracowników, których zatrudnia rzeszę !

To wszystko daje ogromną satysfakcję, jak twierdzi; „nikomu, nie oferuję żywności zatrutej”.

Na Jego stacjach benzynowych dziś można kupić warzywa i owoce , właśnie te które wytwarza na swoich polach i w sadach z użyciem ProBioEmów .

Wreszcie Pan Antonii to biznesmen, jeśli mówi, że „ Biologizacja w wielkoobszarowym gospodarstwie jest opłacalna” , należy mu zaufać i uwierzyć.

Jest niewielu takich jak on u nas w kraju i a „liczenie” złotówek jest nieodłącznym zajęciem rolnika.

 

Katarzyna Nazar-Morelowska

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat wdrożenia PROBIOTECHNOLOGII w Twoim gospodarstwie, skontaktuj się z nami:

biuro@probiolife.pl

lub pod numerem +48 512 015 812 

0

TOP

X