Stosowanie naturalnych technologii mikrobiologicznych dobrze służy biogospodarce, wzmacnia potencjał wytwórczy rolnictwa, a tym samym korzystnie wpływa na jakość żywności i zdrowie człowieka.

Od roku 2008 zajmujemy sie wdrażaniem Probiotechnologii w sektorze rolniczym – uprawowym i hodowlanym, promocją zdrowia człowieka  i środowiska w oparciu o probiotyczne mikroorganizmy.

Posiadamy status Centrum Mikroorganizmów, jesteśmy członkiem  założycielem Polskiej Izby technologii Wyrobów Naturalnych, współtworzymy Polski Klaster Technologii Mikrobiologicznych. W ramach wspólnej misji  Kręgu Zdrowa-Ziemia i ideą realizowaną przez  Stowarzyszenia Ekosystem Dziedzictwo Natury, wytwarzamy i  promujemy naturalne wyroby powstające w procesie fermentacji na bazie kultur mikroorganicznych, dodatków ziołowych i minerałów. Specjalizujemy się w Probiotechnologii związanej z gospodarstwem pasiecznym i hodowlą gołębi.

Ostatnią naszą inspiracją w działalności jest szeroko pojęta naturalna kosmetologia i promocja wyrobów kosmetycznych pozbawionych substancji chemicznych , konserwantów  i sztucznych barwników. Pragniemy, aby w najbliższej przyszłości w każdym gospodarstwie domowym wykorzystywane były naturalne kosmetyki , naturalne środki czyszczące, bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Zakładamy, że  zdrowa gleba, ochrona środowiska, bezpieczeństwo  naszych wyrobów , polityka  wysokiej  jakości produktów,  pozwoli na zdobycie zaufania klientów i stosowania probiotechnologii  na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany